Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

NAUJAI  PRIIMTI  MOKINIAI 

2014-2015 MOKSLO METAMS:

 

Į  ANKSTYVOJO   MUZIKINIO  UGDYMO  KLASĘ  

Sakalauskaitė  Gabija

Vyšniauskaitė  Liepa

Pladytė  Urtė

Banytė  Austėja

Avlosevičiūtė  Ieva

Pintulytė  Toma

Kaštelianovaitė  Goda

Mockutė  Meda

Pabrėžaitė  Evelina

Skalauskytė  Aistė

Skalauskytė  Gabija

Bernotaitė  Agnė

 

Į  FORTEPIJONO   SPECIALYBĖS   ANKSTYVOJO  UGDYMO  KLASĘ:

 Mačiūnaitė  Evija

 

Į  FORTEPIJONO   SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

Aksomaitytė  Guoda

Stankevičė  Beatričė

Kavaliauskaitė Kotryna

Fokė  Katerina

Jurgelaitė  Melisa

Šutkutė  Izabelė

Budrytė  Vytautė

Arcerytė  Raminta

Aleknavičiūtė  Anuška

Ulytė  Austėja

 

Į  SMUIKO  SPECIALYBĖS  ANKSTYVOJO  UGDYMO  KLASĘ:

Jurevičiūtė  Marija

Milašauskas  Kipras

Stoškutė  Saulė

Petkevičiūtė  Urtė

Vaičiūtė  Karina

Samytė  Urtė

Tamošauskaitė  Ilzė

 

Į  SMUIKO  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

Lahayne  Ludvic

Naimavičiūtė  Ula

Samė  Meda

Volkovaitė  Austėja

Savickas  Jonas

Stonytė  Rusnė

Dumšaitė  Vėja

Pilipuitė  Emilija

Gedminas  Motiejus

Vasiliauskytė  Amelija

 

Į  GITAROS  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Sitnikaitė  Dominyka

Simanauskaitė  Raminta

 

Į  SAKSOFONO  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Žemaitis  Jonas

Dikšas  Kristupas

Šalkus Majus

Požela  Dominykas

 

Į  FLEITOS  SPECIALYBĖS  ANKSTYVOJO  UGDYMO  KLASĘ:

 Romanova  Ronja Sofja

 

Į  KLARNETO  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

Toropovas  Eugenijus

Pacina  Aistis

 

Į  TRIMITO  SPECIALYBĖS  2  KLASĘ:

 Kazakevičius  Gražvydas

 

Į  MUŠAMŲJŲ  INSTRUMENTŲ  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Januška  Gantas

Geibel  Nojus

Rimavičius  Rojus

Jaraminas  Rytis

Dukanauskis  Vilius-Benas

Jonuškis  Matas

 

Į  KANKLIŲ  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Petkevičiūtė  Ugnė

Gražytė  Ugnė

Leščauskaitė  Aistė

Papšytė  Agnė

Juškaitė  Smiltė

 

Į  BIRBYNĖS  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Gasiūnas  Andrius

Domeikis Gražvydas

 

Į  AKORDEONO  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

Jankauskaitė  Dominyka

Danilavičiūtė  Viktorija

Daniulytė  Tinglita

 

Į  CHORINIO  DAINAVIMO  SPECIALYBĖS  ANKSTYVOJO  UGDYMO  KLASĘ:

 Makaraitė  Gytė

Balčiūnaitė  Rusnė

Jurgaitytė  Urtė

Drazdovaitė  Akvilė

 

Į  CHORINIO  DAINAVIMO  SPECIALYBĖS  1  KLASĘ:

 Drazdauskaitė  Adelija

Sakalauskytė  Simona

Kievišaitė  Simona

Rinkevičiūtė Marija Fausta

Stirbytė  Urtė

Gabalytė  Raminta

Bražaitė  Onega

Rimkutė  Austėja

Dušenko  Kamilė

Kančauskaitė  Mėja

Adomavičiūtė  Ieva

 

 

Naujai priimti mokiniai iki rugsėjo 1 d. turi atnešti  trūkstamus dokumentus (kurių nepridėjo rašydami prašymą).

 

Reikalingi dokumentai:

 

1.  Vaiko gimimo liudijimo kopija.

2.  Pažymėjimas apie vaiko sveikatos būklę (į bendrojo lavinimo mokyklą     

    pristatomos pažymos kopiją).

 

 

 

Mokymo įstaigų registro internete narys. Sprendimas: eLviz   © 2014