slider1
slider3
slider2

Atvira pamoka – diskusija „Pasiruošimo etapas, skirtas baigiamosios klasės programos perklausai“

2015 m. balandžio 29 d. mokytoja ekspertė Vitalija Ponelienė vedė atvirą pamoką – diskusiją „Pasiruošimo etapas, skirtas baigiamosios klasės programos perklausai“. Muzikinę medžiagą iliustravo akordeono specialybės 7 klasės mokiniai Dominykas Jakubauskas ir Dovydas Mikalauskas. Į renginį susirinko 1-7 klasių mokiniai, jų tėvai bei mokyklos pedagogai.

Po renginio vyko diskusija, kurios metu buvo aptarti pagrindiniai atliekamos programos pasiruošimo etapo momentai, būtini ir tikslingi koncertiniams pasirodymams.

Besiruošiantys baigiamajam specialybės egzaminui Dominykas ir Dovydas su klausytojais pasidalino savo koncertine patirtimi, noriai atsakė į jiems pateiktus klausimus.

 

© 2020 mir.lt