slider1
slider3
slider2

Gabija Plungytė TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatė

2018 m. birželio 10 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyko TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatų apdovanojimo šventė-koncertas. Renginyje dalyvavo per 300 jaunųjų dainininkų.
1974-aisiais metais gimęs konkursas šiemet vyko 23 kartą. Projekte dalyvavo 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visų Lietuvos savivaldybių. Geriausius dalyvius, jau įveikusius atrankas regionuose, kovo–gegužės mėnesiais išvydo LRT žiūrovai.

Sveikiname mūsų muzikos mokyklos solistę Gabiją Plungytę (mokytoja Ginta Palujanskienė) tapus šio konkurso nugalėtoja. Gabijai atiteko laureato diplomas bei galimybė padainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kartu su M. K.Čiurlionio meno mokyklos simfoniniu orkestru bei jo vadovu Martynu Staškumi.

© 2019 mir.lt