slider1
slider3
slider2

I-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“

2022 m. balandžio 29 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje vyko I-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „CAPRICCIO 2022“. Į šį konkursą susirinko 93 mokiniai ir 60 mokytojų iš 30 Lietuvos mokyklų. Dalyvius vertino komisija: Florina Varkalienė-Šiaulių Dainų muzikos mokyklos direktorė, Romualdas Lukošius-Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojas ekspertas, Vera Silickaja-Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokytoja ekspertė, Aušra Tiškevičienė-Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos fortepijono specialybės mokytoja metodininkė ir Jovita Vengrienė-Šiaulių Dainų muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokytoja metodininkė.

Mūsų mokyklai atstovavo ir savo kategorijose pelnė: III vietos laureato diplomą Andrėja Abelkytė (mokytoja Ela Grigorjeva), III vietos laureato diplomą Mareta Ziroyan (mokytoja Ina Lapukienė), III vietos laureato diplomą Austėja Laurutavičiūtė (mokytoja Loreta Bubnienė), II vietos laureato diplomą Viltė Rutkauskaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), II vietos laureato diplomą Medėja Šalkutė (mokytoja Loreta Bubnienė), I vietos laureato diplomą Lukrecija Juknevičiūtė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), I vietos laureato diplomą Lukrecija Šulniūtė (mokytoja Ela Grigorjeva), GRAND PPRIX apdovanojimą Urtė Adomaitytė (mokytoja Neringa Krikščiūnė). Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės mokyklos jaunaisiais pianistais ir jų mokytojais!!! Dėkojame už mokyklos vardo garsinimą ir dovanojame garsiausius aplodismentus.

© 2022 mir.lt