slider1
slider3
slider2

I-asis Respublikinis jaunųjų stygininkų konkursas CON MOTO

2022 m. balandžio 30 d. Naujojoje Vilnioje J. Girijoto Koncertų salėje įvyko I-asis Respublikinis jaunųjų stygininkų konkursas CON MOTO. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti mokinių virtuoziškumą. Kiekvienas dalyvis turėjo atlikti laisvai pasirinktą virtuozinį kūrinį.

Konkurse puikiai pasirodė mūsų mokyklos jaunosios smuikininkės Lėja Ramanauskaitė ir Evelina Pabrėžaitė. Evelina savo amžiaus gr. laimėjo I-ą vietą, o Lėja konkurso saviraiškos grupėje – Grand Prizą.

Nuoširdžiai dėkojame smuikininkių mokytojai Dangirutei Petrauskienei, koncertmeisterei Gintarei Mikalėnaitei, tėveliams už bendradarbiavimą. Sveikiname Lėją ir Eveliną su puikiais rezultatais ir linkime sėkmės! Didžiuojamės jumis!

© 2022 mir.lt