slider1
slider3
slider2

I-asis respublikinis papildomo instrumento (fortepijono) konkursas „Attacca“

2021 m. kovo 15-22 d. Kauno 1-oji muzikos mokykla ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija surengė I-ąjį respublikinį papildomo instrumento (fortepijono) konkursą „Attacca“ nuotoliniu būdu. Jame varžėsi 343 jaunieji atlikėjai, kuriems fortepijonas nėra pagrindinis instrumentas.

Visi dalyviai buvo suskirstyti į 12 grupių pagal mokymosi metus ir 3 pogrupius pagal atliekamo kūrinio žanrą. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais – Alisija Dieninytė (chorinio dainavimo specialybė) ir Augustas Rimgaila (akordeono specialybė) tapo I-osios vietos Laureatais!

Augustas I-ąją vietą laimėjo net keliuose pogrupiuose, taip pat pelnė specialius Diplomus už geriausią lietuviškos pjesės ir polifonijos atlikimą. Jaunuosius muzikantus konkursui paruošė mokytoja Renata Stauskienė.

© 2021 mir.lt