slider1
slider3
slider2

I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas

2022 m. gegužės 21 d. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje vyko I respublikinis Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkursas, kuriame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“ bei solistai. Sveikiname Diplomantą Povilą Žemaitį, III vietas pelniusius Justą Banį ir Rojų Termeną, II vietas pelniusius Gustą Janulį, Akvilę Janulytę bei Vytautą Šatą. Šį kartą kolektyvas pasidalino į tris mažesnius ansamblius: „Ritmas kitaip junior“ – Matas Jastrumskis, Rytas Olšauskas, Rojus Aleinikovas, Tajus Vaičiūnas, Žygimantas Vaupšas, Neilas Vaupšas, Justas Banys, Alesandra Kononenko, Edvinas Želejevas, Jonas Katutis, Matthew-Justinas Stankus, Gerda Mačanskytė, Matas Šilinskis, Domantas Martinaitis tapo II vietos laureatais; ansamblis ,,Ritmas kitaip“ – Akvilė Janulytė, Justas Banys, Gustas Rukas, Arnas Stulginskas, Modestas Žilinskas, Paulius Danilevičius, Ąžuolas Dailidė, Gustas Janulis, Vytautas Šatas, Ąžuolas-Vilius Juška, Vytautas Liutkevičius – II vietos laureatais; trečiasis ansamblis – Vytautas Liutkevičius, Vytautas Šatas, Povilas Žemaitis, Akvilė Janulytė, Audrius Mačiūnas, Nojus Geibel, Arnas Stulginskas, Mantas Vilimas, Tautvydas Garnys, Rojus Termenas pelnė GRAND PRIX apdovanojimą. Dėkojame mokytojams Ritai Banei, Evaldui Sidarui, Arūnui Baniui, koncertmeisteriams Sigitui Vaičiulioniui, Dainiui Danilaičiui už puikius ugdytinių pasiekimus ir mokyklos vardo garsinimą. Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!

© 2023 mir.lt