slider1
slider3
slider2

II-asis respublikinis Lietuvių liaudies instrumentų konkursas

2016 m. vasario 4 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykloje įvyko II-asis respublikinis Lietuvių liaudies instrumentų konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana Lietuvių liaudies instrumentams“.

Mokyklą atstovavo birbyninkai: Matas Dromantas (III laipsnio laureato diplomas), Šarūnas Macys (II laipsnio laureato diplomas), Gvidas Jurgaitis (II laipsnio laureato diplomas), Augustas Banevičius (laureato diplomas), lamzdelininkė Viktorija Naturjevaitė (III laipsnio laureato diplomas) ir kanklininkės Daina Zalogaitė (I laipsnio laureato diplomas) bei Austė Markevičiūtė (diplomas).

Sveikiname jaunuosius muzikantus, jų mokytojus – Jurgitą Puodžiūnienę, Algimantą Joną Bartašių, Arvydą Jankų ir koncertmeisterius Dainių Danilaitį, Janiną Bartkutę su puikiu pasirodymu .

 

 

© 2020 mir.lt