slider1
slider3
slider2

II – ASIS ŽEMAITIJOS KRAŠTO SOLFEDŽIO KONKURSAS

2019 m. kovo 1 d., Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje įvyko II – ASIS ŽEMAITIJOS KRAŠTO SOLFEDŽIO KONKURSAS. Jaunieji konkursantai susirinko iš Klaipėdos, Telšių, Skuodo, Viekšnių, Plungės muzikos mokyklų. Mūsų muzikos mokyklai atstovavo 5 kl. mokiniai: Eldaras Kononenko ir Rosita Šiškutė. Vaikus konkursui paruošė mokytojas Rimantas Narkus.

Mokiniai turėjo įveikti dvi rungtis: t. y. klausymo užduotį – raštu ir praktinę – skaitymo iš lapo, bei ritmavimo. Konkursas dalyviams suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, jausmų ir garsų harmonijos. Eldaras buvo apdovanotas padėkos raštu, o Rosita pelnė II laipsnio diplomą, bei piniginį prizą.

Sveikiname vaikus ir jų mokytoją Rimantą Narkų su puikiu pasirodymu konkurse!

© 2019 mir.lt