slider1
slider3
slider2

II Lietuvos jaunųjų atlikėjų klasikinio dainavimo konkursas „Cantabile 2020“

2020 m. vasario 29 d. Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko antrasis Lietuvos jaunųjų atlikėjų klasikinio dainavimo konkursas „Cantabile 2020“, kuriame dalyvavo 68 solistai ir kolektyvai, atvykę iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Anyščių, Mažeikių, Plungės ir Šiaulių miestų. Mūsų mokyklą atstovavo solistė Gabija Plungytė bei vokalinis Gabrielės Barauskaitės, Patricijos Jevtušenkaitės ir Gabijos Plungytės tercetas (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Visi konkurso dalyviai buvo vertinami komisijai nežinant nei mokyklų, nei atlikėjus ruošusių mokytojų pavardžių. Džiaugiamės mūsų jaunųjų dainininkių pasiekimais, konkurso vertinimo komisijos sprendimu mergaitės tapo diplomantėmis!

© 2023 mir.lt