slider1
slider3
slider2

II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“

2020 m. sausio 25 d. Vilniaus muzikos mokykloje „Lyra“ vyko II respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas „Greiti pirštai“, kuriame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeono klasės mokiniai: Augustas Rimgaila ir Karolis Rauba.

Tarp gausiai dalyvavusių atlikėjų šie jaunieji akordeonistai pasirodė puikiai ir savo amžiaus kategorijose buvo įvertinti: Augustas I laipsnio laureato diplomu, Karolis II laipsnio laureato diplomu. Konkursui mokinius paruošusi mokytoja Vitalija Ponelienė pastebėjo, kad pasiekti tokius aukštus komisijos narių vertinimus padėjo nuoseklus komandinis darbas ir motyvacija.

Sveikiname jaunuosius akordeonistus, jų tėvelius, mokytoją Vitaliją Ponelienę su puikiu pasirodymu konkurse, linkime sėkmės žengiant nelengvu muzikos garsų keliu.

 

© 2023 mir.lt