slider1
slider3
slider2

II tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis

2018 m. gruodžio 14 d. mokykloje įvyko II tarptautinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis, sukvietęs 70 jaunųjų atlikėjų iš 15 meno bei muzikos mokyklų.

Vadovauti II tarptautinio D. Trinkūno jaunųjų pianistų konkurso vertinimo komisijai atvyko nacionalinio B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso iniciatorius, ilgametis M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono mokytojas ekspertas, daugelio konkursų žiuri narys, ypatingai gerbiamas ir mylimas visų šalies pianistų – doc. Aleksandras Jurgelionis. Tik 13 jaunųjų pianistų pavyko tapti laureatais.

Sveikiname mokyklos mokinės: Austėją Laurutavičiūtę (mokyt. Loreta Bubnienė), Martyną Vedeckytę (mokyt. Ina Lapukienė), Viltę Rutkauskaitę ir Lėją Krikščiūnę (mokyt. Neringa Krikščiūnė) tapus šio konkurso laureatėmis. Lėjai Krikščiūnei atiteko dar vienas apdovanojimas – nominacija už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą. Komisijos sprendimu diplomais įvertintos Aijiselė Fokė (mokyt. Loreta Bubnienė), Mareta Zirojan (mokyt. Ina Lapukienė), Ema Gilvičiūtė ir Gabrielė Neboginaitė (mokyt. Adelaida Sutkienė).

Jaunieji pianistai, nepanorę dalyvauti konkurse, savo meistriškumą demonstravo festivalinėje renginio dalyje.

© 2019 mir.lt