slider1
slider3
slider2

III-iasis respublikinis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai“

2019 m. lapkričio 15 d. Kėdainių muzikos mokykloje vyko III-iasis respublikinis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai“, kuriame dalyvavo  net 124 atlikėjai iš 15 meno mokyklų, tame tarpe ir mūsų mokyklos pianistės: Aijiselė Fokė, Viltė Kiuraitė, Austėja Laurutavičiūtė (mokytoja Loreta Bubnienė), Mareta Ziroyan, Martyna Vedeckytė (mokytoja Ina Lapukienė), Lėja Ramanauskaitė (mokytoja Kristina Vedeckienė), Viltė Rutkauskaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė).

Jaunieji atlikėjai sukūrė gražią šventę ir dovanojo puikių muzikinių perlų vieni kitiems.

Specialų prizą, įsteigtą kompozitoriaus Antano Jasenkos už meistriškumą ir artistiškumą, laimėjo Viltė Rutkauskaitė.

© 2023 mir.lt