slider1
slider3
slider2

III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“

2020 m. vasario 17 d. „Dainų“ muzikos mokykloje vyko III respublikinis konkursas „Šiaurės Lietuvos kompozitorių dovana lietuvių liaudies instrumentams“, kuriame dalyvavo gausus būrys mūsų muzikos mokyklos Tautinių instrumentų skyriaus jaunųjų muzikantų. Džiaugiamės visų vaikų pasirodymais ir sveikiname su puikiais įvertinimais: birbynininkai Karolis Bauža (I laipsnio laureato diplomas, mokyt. A. J. Bartašius), Lukas Semaška (III laipsnio laureato diplomas, mokyt. A. J. Bartašius), kanklininkės Andrėja Baužaitė (I laipsnio laureato diplomas, mokyt. K. Kuprytė), Adrija Lideikytė (II laipsnio laureato diplomas, mokyt. K. Kuprytė), Beata Balčiūnaitė (II laipsnio laureato diplomas, mokyt. J. Puodžiūnienė), Austė Markevičiūtė (II laipsnio laureato diplomas, mokyt. J. Puodžiūnienė), Emilija Lipinskaitė (III laipsnio laureato diplomas, mokyt. E. Ralienė), Svajūnė Varnaitė (III laipsnio laureato diplomas, mokyt. E. Ralienė), Patricija Remeikaitė (diplomas, mokyt. E. Ralienė).

Konkurse jauniesiems atlikėjams muzikuoti padėjo koncertmeisteriai: Neringa Krikščiūnė, Dainius Danilaitis ir Sigitas Vaičiulionis.

© 2023 mir.lt