slider1
slider3
slider2

III tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Naujene WIND 2019“

2019 m. vasario 28 − kovo 1 dienomis, Latvijos Daugpilio mieste, trečią kartą vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Naujene WIND 2019“. Konkursas vyko Daugpilio universiteto muzikos fakulteto koncertų salėje, jį organizavo Naujenės muzikos mokykla. Šiais metais jaunieji pūtikai suvažiavo iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos. Susirinko išties gausus dalyvių skaičius, iš 51 mokyklos − 235 mokiniai ir 186 mokytojai bei koncertmeisteriai.

Antrąją konkurso dieną Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą atstovavo keturi jaunieji atlikėjai. Valtornos instrumento grupėje 5 kl. mokinys Majus Šalkus pelnė III vietos laureato diplomą (mokytojas metodininkas Ramūnas Benediktas Zubrickas, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis).

Trimito instrumento grupėje 6 kl. mokinys Nojus Stauskas pelnė II vietos laureato diplomą (vyr. mokytojas Zigmas Drakšas, koncertmeisterė Gintarė Mikalėnaitė). Taip pat, trimito grupėje dalyvavę vyr. mokytojo Z. Drakšo mokiniai Greta Birutytė (5 kl.) ir Saulius Navickas (5 kl.) pelnė diplomus. Jiems talkino vyr. koncertmeisteris Dainius Danilaitis.
Info: koncertmeisterė Gintarė Mikalėnaitė.

© 2019 mir.lt