slider1
slider3
slider2

IX respublikinis JOHANO SEBASTIANO BACHO jaunųjų pianistų konkursas

2017 m. gruodžio 9 d. Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, Vilniuje, vyko IX respublikinis JOHANO SEBASTIANO BACHO jaunųjų pianistų konkursas. Šiuo konkursu siekiama turtinti muzikinį ugdymą, puoselėti polifoninio muzikavimo tradicijas, giliau pažinti baroko epochos stilistiką bei J.S. Bacho kūrybą.

Konkurso dalyvių pasirodymus vertino garbinga komisija: komisijos pirmininkas prof. Zbignevas Ibelgauptas (LMTA rektorius), prof. Kęstutis Grybauskas (EPTA prezidentas), Birutė Kumpikienė (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytoja ekspertė), Gražina Beleckienė (Panevėžio muzikos mokyklos mokytoja ekspertė), dr. Gabrielė Kondrotaitė (Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė, LMTA lektorė).

Sveikiname Lėją Krikščiūnę (mokytoja Neringa Krikščiūnė) savo amžiaus grupėje pelniusią Laureatės diplomą!

© 2018 mir.lt