slider1
slider3
slider2

Jaunučių chorų festivalis „Džiaugsmo šventė jau atėjo“

2015 m. balandžio 12 d. Šv. Jurgio bažnyčioje skambėjo švelnūs vaikų balsai, vyko jaunučių chorų festivalis „Džiaugsmo šventė jau atėjo“, skirtas vaikų mažosioms Velykėlėms paminėti.

Renginyje dalyvavo „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 3-ios klasės berniukų choras (vadovė Rima Koržanovienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė), Dainų muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovė Eugenija Balvočienė, koncertmeisterė Karolina Kirstukaitė) ir mūsų mokyklos jaunučių choras „Muzika“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė). Chorinę muziką lydėjo mokytojos Astos Kriščiūnaitės mokinių Anetos Vireikytės, Gustės Dereškevičiūtės fleitų bei mokytojo Vyganto Banio ir jo mokinės Dovilės Karpiūtės gitarų pritarimas.

Festivalio organizatorė mokytoja Ginta Palujanaskienė, renginys vyksta kas du metus.

 

© 2020 mir.lt