slider1
slider3
slider2

Jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, Šiaulių 1-oji muzikos mokykla organizavo bendrojo ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursą „Istorija, slypinti garsuose“. Šis renginys išskirtinis, nes scenoje pasirodžiusiems vaikams fortepijonas tėra tik papildomai pasirinktas instrumentas šalia pagrindinės-styginių, pučiamųjų, liaudies instrumentų ar chorinio dainavimo specialybės.

Konkurso dalyvių sulaukta iš Klaipėdos, Panevėžio, Molėtų, Joniškio, Radviliškio, Šiaulių 1-osios, Sauliaus Sondeckio, „Juventos“, „Dainų“ muzikos bei meno mokyklų. Atlikėjai varžėsi trijose kategorijose, konkursantų muzikavimą vertino Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė Vera Silickaja, Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos vyresnioji mokytoja Aušra Tiškevičienė ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė Neringa Krikščiūnė.

Sveikiname mokyklos mokinius, tapusius konkurso „Istorija, slypinti garsuose“, laureatais: Smiltė Macaitė (mokyt. Daina Kavaliauskienė), Tautvydas Kačinskas (nominacija „Už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą“, mokyt. Ina Lapukienė), Urtė Jurgaitytė (mokyt. Irina Kudinova), Julija Jevtušenkaitė (mokyt. Neringa Krikščiūnė), Augustė Ambrazevičiūtė (mokyt. Saulė Žentelienė), Greta Linkutė (nominacija „Už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą“, mokyt. Kristina Vedeckienė), Džiugas Globys (nominacija „Už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą“, mokyt. Adelaida Sutkienė), Guoda Šukytė (nominacija „Už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą“, mokyt. Loreta Bubnienė).

Konkurso rezultatų belaukiant, vaikai dalyvavo edukacinėje programoje: Šokolado atsiradimo istorija, gaminimo tradicijos bei degustacija.

Renginį organizavo mokytojos: Loreta Bubnienė, Ina Lapukienė, Neringa Krikščiūnė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Vedeckienė.

© 2021 mir.lt