slider1
slider3
slider2

Jaunųjų smuikininkų Kalėdiniai koncertai

Gruodžio 10 d. mokyklos didžiojoje salėje vyko styginių instrumentų skyriaus mokytojų Virginijos Daugirdaitės ir Ilonos Gasickienės, o mažojoje- mokytojos Dangirutės Petrauskienės klasės mokinių Kalėdiniai koncertai.

Violončele puikiai griežė mokytojos I. Gasickienės klasės mokinės – Viltė Gasickaitė 3 kl., Austėja Bakonytė 5 kl., Patricija Valaikaitė 6 kl., Elinga Jablonskytė 7 kl. Daug aplodismentų sulaukė mokytojos V. Daugirdaitės jaunosios smuikininkės –  Luknė Kavaliauskaitė 5 kl., Gintautė Lukošaitytė 6 kl., aštuntokės Klara Gulbinaitė, Andrėja Rimovskaja, Smiltė Macaitė. Šventinės šypsenos puošė ir mokytojos Dangirutės Petrauskienės ugdytinių veidus.

Mokiniams akompanavo koncertmeisteriai: Irina Kudinova, Ina Lapukienė, Sigitas Vaičiulionis, Gintarė Mikalėnaitė.  Pakili nuotaika, šventinės dovanėles – graži įžanga šv. Kalėdų belaukiant. 

      

© 2022 mir.lt