slider1
slider3
slider2

Koncertas „Aš-mažasis pianistas“

2020 m. vasario 6 d. įvyko mažiausių fortepijono skyriaus mokinukų koncertas „Aš-mažasis pianistas“, kurį organizavo ir vedė mokytoja Kristina Vedeckienė.

Kiekvienas išėjimas į sceną neeilinis įvykis vaiko gyvenime, reikalaujantis ypatingo susikaupimo, valios, dėmesio pastangų. Šis koncertas – tarsi pirmoji įveikta pakopa einant nelengvu užsibrėžto tikslo keliu. Renginio vedėja kartu su vaikais aptarė kultūringo elgesio koncerto metu taisykles, muzikavimo namuose svarbą.

Jaunuosius atlikėjus pirmojo koncerto proga, atlikdamos muzikinius kūrinius, sveikino vyresnių klasių fortepijono specialybės mokinės Martyna Vedeckytė, Lėja Krikščiūnė bei fortepijono specialybę baigusi prieš metus Gytė Marcinkutė. Šventiniu akcentu tapo iškilmingai priimta Muzikanto priesaika.

© 2023 mir.lt