slider1
slider3
slider2

Koncertas „Muzika Jums“

2015 m. kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Šiaulių miesto kultūros centre įvyko koncertas „Muzika Jums“.

Šis renginys, tai atgaivinta tradicija, kai valstybinių švenčių metu miesto visuomenei koncertuoja miesto muzikos mokyklų mokiniai ir jų mokytojai. Šiais metais, minint 25-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, iškilmingame koncerte dalyvavo mergaičių vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (vadovė Ginta Palujanskienė), akordeonistų orkestro koncertinė grupė (vadovė Vitalija Ponelienė), mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“ (vadovas Arūnas Banys), saksofonininkų ansamblis (vadovas Audrius Jonaitis).

Kolektyvams talkino liaudies instrumentų ansamblis (vadovai Jurgita Varkalienė ir Algimantas Jonas Bartašius), mokytojai Rita Banė (bosinis akordeonas), Arūnas Banys (perkusija), Vitalija Ponelienė (akordeonas), Audrius Jonaitis (saksofonas).

© 2020 mir.lt