slider1
slider3
slider2

Koncertas „Pasitinkant vasarą“

2017 m. gegužės 26 d. mokytojų Virginijos Daugirdaitės, Kristinos Vedeckienės, Vyginto Ališausko mokiniai, paskutinę mokslo metų savaitę, savo sesutes, broliukus, tėvelius, senelius ir artimiausius draugus pakvietė į koncertą. Susirinkę žiūrovai išgirdo fortepijonu, smuiku, klarnetu vaikų nuoširdžiai atliekamus kūrinius, kurie išspaudė džiaugsmo ašarą ne vienam klausytojui. Šie vaikai žino, norint, kad atliekamas kūrinys pasiektų klausytojo širdį, reikia investuoti dalelę laiko, valios, kruopštumo, atsakomybės. Smagu, kai įdėtos pastangos suteikia nepakartojamas akimirkas, kuriomis didžiuojasi tėveliai, mokytojai ir ,žinoma, patys vaikai. Išklausę daug padėkos žodžių, palinkėję vieni kitiems gražių ir turiningų vasaros atostogų, visi išsiskirstė namo, bet neilgam – kol vasaros lietus, ar rudeninis skambutis sugražins prie savo sielai taip artimo instrumento.

© 2020 mir.lt