slider1
slider3
slider2

Konkursas – festivalis „Gaidų pynė”

2021 m. spalio 3 dieną įvyko baigiamasis konkurso – festivalio „Gaidų pynė” koncertas, kurio metu buvo paskelbti konkurso rezultatai. Šiaulius atstovavo Šiaulių 1- osios muzikos mokyklos du ansambliai. Konkurse – Baužų trio (Andrėja, Karolis ir Eva Baužai), ifestivalyje – ansamblis „Animato“ (Emilė ir Agnė Papšytės su Adrija Lideikyte). Ansamblius paruošė mokytoja Kristina Kuprytė. Sveikiname Baužų trio šiame respublikiniame šeimų ansamblių konkurse laimėjusius II vietą!

„Gaidų pynė“ aprėpė muzikos krypčių, stilių ir žanrų įvairovę – nuo tradicinio lietuvių folkloro iki džiazo muzikos, nuo klasikos perlų iki populiarių lietuviškų šlagerių. Čia dalyvavo muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos.

Rugpjūčio 27-29 d. šie du ansambliai dalyvavo penktojo respublikinio muzikuojančių šeimų konkurso – festivalio „Gaidų pynė 20/21“ muzikuojančių šeimų vasaros mokykloje Biržuose. Ten turėjo galimybę susipažinti ir pabendrauti su kitomis muzikuojančiomis šeimomis, bei pasisemti naujos patirties ir žinių iš žinomų Lietuvos mokytojų, atlikėjų.

© 2022 mir.lt