slider1
slider3
slider2

Konkursas „Istorija, slypinti garsuose“

2019 m. gruodžio 11 d. mokykloje vyko II Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“.

Konkurso programoje dalyvavo 44 jaunieji atlikėjai, kurie pagal amžių buvo suskirstyti į tris grupes. Atvykusiųjų geografija plati- Joniškis, Skuodas, Klaipėda, Radviliškis, Kaunas, Vilnius bei Šiauliai.

Sveikiname mokyklos mokinius, sulaukusius ypatingų komisijos narių įvertinimų: diplomantais tapo-Estela Bučiūnaitė (mokyt. D. Burokaitė), Aistė Valinčiūtė (mokyt. E. Grigorjeva), Lėja Zavadskytė (mokyt. L. Bubnienė), Ugnė Stulpinaitė (mokyt. N. Krikščiūnė), Evelina Pabrėžaitė (mokyt. K. Vedeckienė), Akvilė Drazdovaitė (mokyt. G. Urbonienė), Eldaras Kononenko (mokyt. S. Kotlova), Urtė Jurgaitytė (mokyt. I. Kudinova), Martyna Vinkšnaitė (mokyt. E. Grigorjeva), Jonita Jankutė (mokyt. V. Mitrijevienė), Simona Kievišaitė (mokyt. S. Kotlova), Džiugas Globys (mokyt. A. Sutkienė), Urtė Stirbytė (mokyt. R. Stauskienė); laureatais-Lėja Ramanauskaitė (mokyt. K. Vedeckienė), Augustas Rimgaila (mokyt. R. Stauskienė), Alisija Dieninytė (mokyt. R. Stauskienė), Tautvydas Kačinskas (mokyt. I. Lapukienė), Greta Linkutė (mokyt. K. Vedeckienė).

Nominaciją ir prizą už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą pelnė Greta Linkutė (mokyt. K. Vedeckienė), už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą apdovanotas Augustas Rimgaila (mokyt. R. Stauskienė).

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė Naujosios Akmenės muzikos mokyklos direktorė Irina Mikulevič, nariai-Irena Brūzgienė (Šiaulių S. Sondeckio menų mokykla), Ina Lapukienė (Šiaulių 1-oji muzikos mokykla).

© 2023 mir.lt