slider1
slider3
slider2

Konkursas „Istorija, slypinti garsuose“

2021 gruodžio 17 d. įvyko Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko III jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“, kurio organizatorė Šiaulių 1-oji muzikos mokykla. Į konkursą atvyko jaunieji atlikėjai iš Kėdainių, Radviliškio, Panevėžio, Mažeikių, Skuodo, Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių. Konkurso dalyvių pasirodymus vertino Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos fortepijono mokytoja ekspertė Laimutė Mameniškytė, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė Jovita Vengrienė ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė Ela Grigorjeva. Ne mažiau svari buvo dar vienos vertinimo komisijos „Vaikai Vaikams“ nuomonė, kurios narės Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą baigusios mokinės. Tai Medėja Šalkutė, Greta Linkutė ir Lėja Krikščiūnė. Ši komisija skyrė savąsias simpatijas.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokyklos vaikų ir jų mokytojų bendro darbo įvertinimu: Augustas Rimgaila (mokyt. Renata Stauskienė), Lėja Zavadskytė (mokyt. Loreta Bubnienė), Adrija Lideikytė (mokyt. Viktoras Juščenko), Akvilė Drazdovaitė (mokyt. Gitana Urbonienė), Eldaras Kononenko (mokyt. Svetlana Kotlova) tapo diplomantais, o Teodora Gedminaitė (mokyt. Jurgita Bubnienė), Marija Jurgaitytė (mokyt. Svetlana Kotlova), Alisija Dieninytė (mokyt. Renata Stauskienė), Evelina Pabrėžaitė (mokyt. Kristina Vedeckienė) ir Lėja Ramanauskaitė (mokyt. Kristina Vedeckienė) pelnė laureatų vardus. Lėjai Ramanauskaitei savąsias simpatijas skyrė ir „Vaikai Vaikams“ konkurso dalyvių vertinimo komisija.

Dėkojame konkurso organizatoriams- mokytojoms Loretai Bubnienei, Inai Lapukienei, Ritai Banei, Kristinai Vedeckienei, mokyklos direktoriui Vygintui Ališauskui už suteiktą galimybę vaikams, jų mokytojams vėl pajusti sceninės raiškos adrenaliną bei klausant vieni kitų eiti tobulėjimo keliu.

© 2022 mir.lt