slider1
slider3
slider2

Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“

2021 m. balandžio 14 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko Lietuvos jaunųjų pianistų konkursas „Čiurlionio jūra“. Šį kartą virtualiu būdu organizuotas konkursas sulaukė dalyvių iš Utenos, Kauno, Garliavos, Telšių, Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų.

Ypatingo įvertinimo sulaukė mūsų muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokinės Austėjos Laurutavičiūtės atlikta programa. Sveikiname Austėją tapus Lietuvos jaunųjų pianistų konkurso „Čiurlionio jūra“ I vietos Laureate (B kategorija) bei pelnius Nominaciją „ Už geriausiai atliktą kompozitoriaus M. K. Čiurlionio kūrinį“. Džiaugiamės Austėjos ir jos mokytojos Loretos Bubnienės nuoširdžios ir profesionalios muzikinės bendrystės pasiekimais!

© 2021 mir.lt