slider1
slider3
slider2

Mergaičių choras „Gama“ tarptautiniame chorų festivalyje „Prague Summer 2018“ (Čekija)

Liepos 12-15 d. mergaičių choras „Gama“ (vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė), ką tik sugrįžęs iš Vilniuje vykusios Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos…“, išvyko į tarptautinį chorų festivalį „Prague Summer 2018“ (Čekija).

Į chorinės muzikos šventę susirinko įvairių sudėčių chorai iš Italijos, Kanados, Estijos, Suomijos, Ispanijos, Lenkijos, Vokietijos, Kroatijos, Rumunijos, Slovėnijos, Belgijos, Prancūzijos, Argentinos, Šveicarijos ir t.t. Festivalio organizatoriai pasirūpino įtempta dienotvarke: koncertai, susitikimai, pažintinės ekskursijos po vieną gražiausių Čekijos miestų- Prahą.

Džiugu, kad mūsų mokyklos jaunosios dainininkės susilaukė ypatingų ne tik publikos, bet ir pačių dalyvių aplodismentų ir ovacijų.

© 2019 mir.lt