slider1
slider3
slider2

Mokyklos bendruomenės koncertas „Ačiū, kad esi“

2022 m. gegužės 17 d. mokykloje vyko tradiciniu tapęs bendruomenės koncertas „Ačiū, kad esi“. Programoje, mokytojų paskatinti, dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, giminaičiai, buvę Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai, pas mus muzikos mokslus tęsiantys vaikai iš Ukrainos bei patys mokytojai. Dėmesys, nuoširdumas, tikri jausmai, aplodismentų jūra – tai tik dalelė to, kas vienijo ir šildė visus susirinkusius.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad muzikos garsų kalba galėjome vieni kitus apkabinti!

Programoje dalyvavo mokytojų Gintos Palujanskienės, Renatos Stauskienės, Evaldo Sidaro, Neringos Krikščiūnės, Kristinos Kuprytės, Inos Lapukienės, Virginijos Daugirdaitės, Kristinos Vedeckienės, Elenos Ralienės, Jurgitos Puodžiūnienės, Arūno Banio, Ritos Banės, Svetlanos Kotlovos, Zigmo Drakšo, Rimantės Storožišinienės, Armundo Jonaičio, Vyganto Banio, Dainos Kavaliauskienės, Loretos Bubnienės, Ilonos Butkutės-Gasickienės inicijuoti koncertiniai numeriai.

Šventinį koncertą vedė mokytoja Eglė Janušauskienė.

© 2022 mir.lt