slider1
slider3
slider2

Muzikos instrumento fortepijono skyriaus mokinių koncertas „Aš jau moku groti“

2022 metų gegužės 12 dieną Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje įvyko chorinio dainavimo muzikos instrumento fortepijono skyriaus mokinių koncertas. Koncerte „Aš jau moku groti“ dalyvavo 2 ir 8 klasių mokiniai: Evelina Balčiūnaitė, Ieva Germanavičiūtė, Ema Griniūtė, Atlanta Kodiakina, Joana Milašauskaitė, Ugnė Navickaitė, Liepa Rimkutė, Deimilė Sidaraitė, Gabija Sidaraitė, Samanta Tolkačiova, Luknė Vaivadaitė, Gustė Zakalskytė, Augustė Ambrazevičiūtė, Urtė Jurgaitytė, Simona Kievišaitė, Fausta Mockūnaitė, Vesta Skinulytė, Martyna Vinkšnaitė.

Vieni žengia tik pirmuosius žingsnius į muzikos pasaulį, kitiems – jau paskutinis individualus pasirodymas mokyklos didžiojoje salėje. Jaunieji atlikėjai džiugino klausytojus atliekamais fortepijoniniais ir vokaliniais kūriniais. Koncertui mokinius paruošė mokytojai Monika Juščė, Aurelija Urniežienė, Gitana Urbonienė, Jurgita Bubnienė, Saulė Žentelienė, Irina Kudinova, Svetlana Kotlova, Ela Grigorjeva, Viktoras Juščenko, Ginta Palujanskienė, Daina Kavaliauskienė, akompanavo Renata Stauskienė. Koncertą vedė mokytoja Loreta Bubnienė.

© 2022 mir.lt