slider1
slider3
slider2

Pamoka su kompozitoriumi Algirdu Bružu

2019 m. kovo 13 d. Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje kompozitorius Algirdas Bružas vedė pamoką 5–7 klasių mokiniams „Kiekvienas gali komponuoti muziką“. Ši pamoka – vienas iš projekto „Pamoka su kompozitoriumi“ renginių. Kompozitorius supažindino mokinius su pagrindinėmis muzikos išraiškos priemonėmis ir muzikos komponavimo taisyklėmis. Mokiniai atliko kompozitoriaus pateiktas praktines užduotis, klausėsi bendraamžių sukurtų kūrinių. Kompozitorius Algirdas Bružas atsakė į mokinių pateiktus klausimus.

Projektą „Pamoka su kompozitoriumi“ įgyvendina VšĮ „Mano nata“ kartu su Lietuvos kompozitorių sąjunga, Muzikos ir meno mokyklų ir Lietuvos muzikos mokytojų asociacijomis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

© 2023 mir.lt