slider1
slider3
slider2

Renginiais turtinga mokyt. E. Ralienės kanklininkų savaitė

Praėjusi savaitė buvo įdomi renginiais mokytojos E. Ralienės klasės kanklininkėms. Gruodžio 7 d. dalyvauta Briduose vykusiame Advento vakare „Rieda metų ratas“. Jaunosios kanklininkės Emilija Pauliukonytė, Indrė Nagliūtė ir Emilija Lipinskaitė paruošė solinių ir ansamblinių kūrinių, grojo ir dainavo.

Mergaičių mokytoja Elena papasakojo senovinių tautosakos istorijų apie Advento laiką. Renginyje dalyvavo aktorius Juozas Bindokas. Advento vakarą organizavo Bridų biblioteka ir kultūros centras. Gruodžio 10 d. ta pati kanklininkių grupelė dalyvavo renovuoto Vaikų klinikų Priėmimo skyriaus atidaryme. Už koncertą mergaitėms dėkojo  Šiaulių vyskupas E. Bartulis, miesto meras A.Visockas, o medikai jaunąsias muzikantes vaišino saldumynais, vaisiais.

Gruodžio 13 d. Joniškyje vyko respublikinis seminaras „Motyvacijos skatinimas ir naujų idėjų ieškojimas ugdant jaunąjį atlikėją“. Kanklių mokytoja Elena Ralienė parengė pranešimą „Muzikinė diagnostika. Receptas-žaidimai. Keturios vaikų meilės kalbos“ bei dalyvavo praktinėje veikloje su pačiomis mažiausiomis kanklininkėmis – Dorotėja Bridikyte, Kotryna Gečiauskaite ir Svajūne Varnaite. Kol vyko mokytojų pranešimai, vaikai buvo užimti jaunimo centre. Mokytoja dėkinga Svajūnės tėveliams už patogią kelionę į Joniškį.

© 2019 mir.lt