slider1
slider3
slider2

Renginys-koncertas, skirtas J. Švedo 110-osioms gimimo metinėms paminėti

2019 m. balandžio 17 d. muzikos mokykloje vyko liaudies instrumentų skyriaus organizuotas renginys, skirtas lietuvių tautinės muzikos patriarcho Jono Švedo gimimo 110-sioms metinėms. Koncerte dalyvavo mokytojų A. J. Bartašiaus, K. Kuprytės, J. Puodžiūnienės, E. Ralienės ugdytiniai – respublikinio J. Švedo konkurso dalyviai ir ansambliai, besiruošiantys dalyvauti tarptautiniame Pr. Stepulio konkurse.

Šiame renginyje muzikavo ir fortepijono skyriaus atstovai – G. Globytė (mokyt. A. Sutkienė) akompanavo kanklininkei. Į koncertą su programa  atvyko kanklininkė iš Radviliškio muzikos mokyklos (mokyt. I. Lipinskienė).

Renginį – koncertą vedė mokyt. E. Ralienė, papasakojusi apie kompozitoriaus, pedagogo, liaudies ansamblio įkūrėjo J. Švedo reikšmę mūsų  tautinės muzikos profesionalumo pagrindams.

© 2023 mir.lt