slider1
slider3
slider2

Renginys, skirtas Pasaulinei baltosios lazdelės dienai paminėti

2018 m. spalio 15 d. lietuvių literatūros mylėtojai rinkosi į Šiaulių vyskupijos kurijos Pastoracinį centrą, nes čia vyko interaktyvi Brailio rašto ir garsinio skaitymo valanda „Vinco Mykolaičio-Putino kūryba“, skirta Pasaulinei baltosios lazdelės dienai paminėti.

Renginyje žymaus autoriaus kūrybą skaitė profesionalūs aktoriai Vladas Baranauskas ir Danguolė Petraitytė, Brailio rašto skaitovai Virginija Gintilaitė ir Juozas Ežerskis, muzikiniame fone moderniai skambėjo rašytojo eilės, garsinės knygos „Altorių šešėly“ įrašai.

Jaukią atmosferą kūrė Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblis „Sedula“ (meno vad. V. Gintilaitė) ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos pianistai (mokyt. N. Krikščiūnė).

(Nuotrauka Emilio Jucio)

© 2023 mir.lt