slider1
slider3
slider2

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla – projekto Nordplus Junior partnerė

Šių metų sausio 11–15 dienomis Valmieros (Latvija) muzikos mokykloje pagal Nordplus Junior programą, kuri skirta skatinti ilgalaikį švietimo institucijų bendradarbiavimą, akcentuojant pasikeitimą patirtimi ir gerąja praktika, vyko projekto Educational and creative options for music schools in Latvia, Lithuania, Estonia partnerių susitikimas. Šio projekto partnerei Šiaulių 1-ąjai muzikos mokyklai atstovavo mokytojos Aurelija Urniežienė (skaityta paskaita Liaudies muzikos panaudojimas lietuvių kompozitorių kūryboje) ir Daina Kavaliauskienė (vesta choro meistriškumo pamoka Valmieros muzikos mokyklos jaunių chorui). Taip pat buvo išklausytos ir kitų projekto dalyvių paskaitos, semtasi patirties meistriškumo pamokose, kurias skaitė ir vedė Kaido Otsing ir Ursula Chillaud (Estija), Ritma Pētersone, Lasma Meldere-Šestakova, Zane Grosa (Latvija), Žydrūnė Pilkauskienė, Giedrė Jatautytė (Lietuva). Šiame projekte dalyvavę mokytojai turėjo puikią progą pedagoginės patirties ir žinių mainams, didaktinių ir pedagoginių metodų kūrimui ir tobulinimui. Dalyviai susipažino su naujomis informacinių technologijų ir kitų inovacijų panaudojimo galimybėmis įgyvendinant meno / muzikos mokyklų programas ir ugdymo turinį.

 

 

© 2020 mir.lt