slider1
slider3
slider2

Solinio dainavimo skyriaus mokinių koncertas ,,Oi, motinėle“

2022 m. gegužės 6 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos salėje įvyko solinio dainavimo skyriaus mokinių koncertas ,,Oi, motinėle“. Skambėjo pačios gražiausios dainos mamytėms, motulėms, močiutėms. Jas atliko solistai: Kotryna Lapeikytė, Gabija Stankūnaitė, Šarlotė Židonytė, Viltė Danilevičiūtė, Gabija Plungytė, Austėja Rimkutė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Monika Juščė), Laura Ignuotaitė, Arminas Prunskus (mokytojas Rimantas Narkus, koncertmeisteris Sigitas Vaičiulionis).

Koncerte dalyvavo vokalinis ansamblis „Penklinė“ (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė). Nuotaikingai lietuvių liaudies kūrinius, aranžuotus mokytojo Algimanto Jono Bartašiaus, atliko tautinių instrumentų ansamblis (vadovai Jurgita Puodžiūnienė ir Algimantas Jonas Bartašius).

Šventinį koncertą vedė solistės Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė.

© 2022 mir.lt