slider1
slider3
slider2

Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“

2022 m. gegužės 16 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“, šiais metais jau šeštasis. Konkursas sulaukė daug dėmesio, dalyvavo 94 jaunieji pianistai iš: Latvijos, Estijos, Bulgarijos, Ukrainos, Lietuvos.

Konkursą vertino kompetetinga komisija: komisijos pirmininkė Jurga Silickienė-Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, fortepijono metodinės grupės pirmininkė; Marija Zrajeva (Estija) – Narvos-Jõesuu muzikos mokyklos fortepijono mokytoja, akompaniatorė, Tarptautinių ir respublikinių konkursų Žiuri narė; Jovita Vaičiulienė – Kauno 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoja- ekspertė, respublikinių ir tarptautinių konkursų Žiuri narė, konkursų, festivalių organizatorė; Jana Aleknavičienė – Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos fortepijono mokytoja – metodininkė, muzikos magistrė, tarptautinių konkursų laureatė; Diana Sabulienė – Radviliškio muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, fortepijono metodinės grupės pirmininkė.

Šiame konkurse dalyvavo ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos pianistės. Gabija Kumpytė ir Emilija Jakubėnaitė laimėjo III vietos laureato diplomus, mokytoja Ela Grigorjeva. Urtė Adomaitytė pelnė Grand Prix, mokytoja Neringa Krikščiūnė. Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!!!

© 2022 mir.lt