slider1
slider3
slider2

TV konkurso „Dainų dainelė“ II – asis etapas

2020 m. sausio 8 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ II – asis etapas. Jame pasirodė – 12 solistų ir 18 ansamblių.

Dainininkus vertino „Dainų dainelės“ komisijos pirmininkas, solistas, tenoras Edmundas Seilius, M.K. Čiurlionio menų mokyklos Gabių vaikų centro metodininkas, konkurso sekretorius Žilvinas Meškuotis ir Šiaulių universiteto Edukologijos instituto docentė, choro „Studium“ vadovė Birutė Janonienė.

Komisija pagyrė dainininkus už gerą pasirengimą ir daug metų Šiaulių mieste išlaikomas dainavimo tradicijas. Džiugu, kad mūsų mokyklą atstovavusi solistė Gabija Plungytė įvertinta gerais balais. Solistę paruošė mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė, gitara talkino mokytojas Vygantas Banys.

Galutiniai konkurso III etapo dalyviai paaiškės sausio 22 dieną. Pirmasis TV koncertas vyks vasario 2 dieną Lietuvos Vaikų ir Jaunimo centre.

Sveikiname Gabiją Plungytę ir mokytojus įveikus antrąjį konkurso etapą!

© 2023 mir.lt