slider1
slider3
slider2

TV konkurso „Dainų dainelė“ Šiaulių regiono turas

2016 m. sausio 30 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje šurmuliavo didelis būrys dainininkų: Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ trečiajame (zonos) etape skambėjo daugiau nei 100 atlikėjų balsai.

Tarp jų – įveikusi antrąjį, Šiaulių miesto savivaldybės etapą, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos solistė Gabija Plungytė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Konkurso dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga komisija: Žilvinas Meškuotis („Dainų dainelės“ programos koordinatorius), Artūras Novikas (dainų kūrėjas ir aranžuotojas), Birutė Janonienė (Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos katedros vedėja, docentė, mišraus choro „Studium“ vadovė), Vilma Ušinskienė (Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė), Asta Lesauskienė (Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus Veiklos analizės ir neformaliojo ugdymo poskyrio vedėja, konkurso savivaldybės etapo koordinatorė).

Sveikiname Gabiją Plungytę puikiai pasirodžius konkurse ir linkime sėkmės kitame „Dainų dainelės“ etape!

 

© 2020 mir.lt