slider1
slider3
slider2

V-asis Šiaulių miesto muzikos (meno) mokyklų solfedžio konkursas

2018 m. kovo 28 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje įvyko V-asis Šiaulių miesto muzikos (meno) mokyklų solfedžio konkursas. Konkurse dalyvavo virš 20 mokinių iš „Dagilėlio“ Dainų ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklų.

Mūsų mokyklą atstovavo ir puikiais rezultatais pradžiugino 4 kl. mokinė Jonita Jankutė (I vieta), 4 kl. mokinė Urtė Jurgaitytė (II vieta), 4 kl. mokinė Fausta Mockūnaitė (III vieta), mergaites konkursui paruošė vyr. mokytoja Eglė Janušauskienė ir 5 kl. mokinė Danielė Glazauskytė (III vieta), konkursui paruošė mokytoja metodininkė Ginta Palujanskienė.

Mokinius vertino mokytojai ekspertai Remigijus Adomaitis ir Genovaitė Jaseliūnienė, mokytoja metodininkė Eugenija Balvočienė ir vyresnioji mokytoja Linida Miškūnienė.

© 2023 mir.lt