slider1
slider3
slider2

V Tarptautinis virtualus Jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“

Radviliškio muzikos mokyklos organizuojamas, Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Polifonija ir aš“ šiais metais sulaukė 122 jaunųjų pianistų iš aštuonių šalių: Latvijos, Estijos, Suomijos, Makedonijos, Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos bei Lietuvos.

Atlikėjai pagal savo muzikavimo klases varžėsi 4 kategorijose. Sveikiname mūsų mokyklos mokines ir jų mokytojas su ypatingai džiugiais konkurso vertinimo komisijos apdovanojimais: Vytautė Budrytė – I-osios vietos Laureatė (mokyt. Ina Lapukienė), Viltė Rutkauskaitė – I-osios vietos Laureatė (mokyt. Neringa Krikščiūnė), Gabrielė Paulikaitė II-osios vietos Laureatė (mokyt. Ina Lapukienė), Emilija Jakubėnaitė III-osios vietos Laureatė (mokyt. Ela Grigorjeva) ir Austėja Laurutavičiūtė III-osios vietos Laureatė (mokyt. Loreta Bubnienė)!!!

© 2021 mir.lt