slider1
slider3
slider2

Vaikų meno festivalis „Aš – mažytė pasaulio dalis“

2018 m. kovo 23 d. Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla skambėjo nuo vaikų balsų ir juoko. Per 600 dalyvių atvyko į tradicinį respublikinį vaikų meno festivalį „Aš – mažytė pasaulio dalis“. Jubiliejinė, dešimtoji šventė, prasmingai sutapo su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo metais. Festivalyje dalyvavo ne tik vaikų chorai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių.

Chorinės muzikos šventėje apsilankė ir Jelgavos (Latvija) miesto berniukų choras.

Džiaugiamės savo mokyklos dainorėlių – jaunučių choro „Muzika” (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė) pasirodymu.

Festivalį vainikavo himnas – jungtinio choro atliekama daina „Mažytė pasaulio dalis esu“. Buvimas kartu kūrė šiltus ir malonius jausmus, kiekvienas dalyvis, pakylėtas šviesios, saulėtos ir draugiškos festivalio nuotaikos, pasijuto nors ir maža, bet labai svarbia mūsų pasaulio dalimi.

Renginio akimirkas įamžino fotografė Vita Jevtušenkienė.

© 2019 mir.lt