slider1
slider3
slider2

VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“

2018 m. kovo 9 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko VII respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, kuriame dalyvavo ir mūsų muzikos mokyklos kolektyvai: varinių pučiamųjų trio-Saulius Navickas, Lukas Kaminskas, Majus Šalkus (mokyt. Ramūnas Zubrickas), saksofonų kvintetas-Vitas Baranauskas, Eldaras Kononenko, Tautvydas Kačinskas, Aldas Marcinkus, Jonas Žemaitis (II vietos laureato diplomas, mokyt. Audrius Jonaitis) ir pučiamųjų instrumentų ansamblis-Pijus Kavaliauskas, Algirdas Skunčikas, Rokas Jonaitis, Lukas Kaminskas, Nojus Stauskas (III vietos laureato diplomas, mokyt. Ramūnas Zubrickas). Sveikiname jaunuosius muzikantus ir jų mokytojus su gražiu pasirodymu konkurse.

© 2019 mir.lt