slider1
slider3
slider2

VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis ,,Ritmas kitaip 2019“

2019 m. kovo 1 d. įvyko VII tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas-festivalis ,,Ritmas kitaip 2019“, kuriame dalyvavo 109 jaunieji atlikėjai iš 19 meno/muzikos mokyklų. Konkurso dalyvius vertino 5 narių komisija: Arūnas Banys, Aivars Sprigulis, Vytautas Mundinas, Tomas Lukošius, Gintautas Gascevičius.

Sveikiname mokyklos mokinius su puikiu pasirodymu konkurse! Melodinių mušamųjų instrumentų grupėje laureatais tapo Akvilė Janulytė ir Rokas Pigulevičius, diplomante-Gėla Kačinskaitė (koncertmeisterė Deimantė Burokaitė, mokytojas Arūnas Banys), ritminių mušamųjų instrumentų grupėje puikiai pasirodė Gustas Janulis, jis pelnė laureato vardą (mokytojas Evaldas Sidaras), diplomantais-Vytautas Šatas (mokytojas Evaldas Sidaras) ir Martynas Lipskis (mokytojas Arūnas Banys). Festivalio organizavimo grupė sveikina visus konkurso-festivalio dalyvius, dėkoja už pavasariškai muzikalią nuotaiką ir laukia susitikimo po 2 metų.

Konkurso-festivalio iniciatorius mokytojas Arūnas Banys, renginio vedėja-mokytoja Eglė Janušauskienė. (Foto Vita Jevtušenkienė.)

© 2019 mir.lt