slider1
slider3
slider2

XXI Nacionalinis B. Dvariono konkursas

2020 m. vasario 13-15 dienomis Vilniuje, Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, vyko XXI Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Šiemet konkursui sukanka 46 metai. Per ilgus gyvavimo dešimtmečius šis renginys įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime ir trapo viena gražiausių švenčių, į kurią kviečiami dalyvauti patys geriausi šalies jaunieji pianistai ir smuikininkai.

Šiais metais, laimėję Šiaulių regiono Saviraiškos ugdymo kategorijos atrankoje, tarp 180 jaunųjų muzikantų dalyvavo ir ypatingo pripažinimo sulaukė 6 mūsų mokyklos jaunieji atlikėjai. Tai 4 smuikininkės – Lėja Ramanauskaitė, Evelina Pabrėžaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė), Evelina Zokaitė, Greta Linkutė (mokytoja Jovita Dambrauskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė) ir 2 pianistės – Lėja Krikščiūnė ir Viltė Rutkauskaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė).

Sveikiname mokines ir konkursui pasiruošti padėjusias mokytojas su ypatingai aukštais pasiekimais: Lėja Krikščiūnė, Viltė Rutkauskaitė, Evelina Zokaitė ir Greta Linkutė tapo konkurso diplomantėmis, Evelina Pabrėžaitė ir Lėja Ramanauskaitė – laureatėmis. Tai dar ne viskas!. Evelina Zokaitė įvertinta „Už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą“, Evelina Pabrėžaitė – „Už geriausią Balio Dvariono kūrinio atlikimą“, o Lėja Ramanauskaitė – „Už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą“.

Džiaugiamės ne tik mokyklą ir Šiaulių miestą garsinančiais vaikais, bet ir savo darbo profesionalais – Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytojais“.

© 2023 mir.lt