slider1
slider3
slider2

XXVI-asis festivalis-konkursas: International Brass Band „Golden Lyre“

2017 m. birželio 16-18 d. Rybniko mieste (Lenkija) vyko XXVI-asis International Brass Band „Golden Lyre“ festivalis-konkursas, kuriame dalyvavo mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“ (vadovas Arūnas Banys, koncertmeisterė Deimantė Burokaitė). Renginyje dalyvavo Lenkijos, Čekijos, Baltarusijos, Slovakijos, Graikijos, Norvegijos, Kipro, Lietuvos pučiamųjų-mušamųjų instrumentų orkestrai ir ansambliai.

Savo originaliu pasirodymu ansamblis ,,Ritmas kitaip‘‘ nustebino ne tik festivalio-konkurso komisijos narius, bet daugelį miestelėnų ir miesto svečių. Mokyklos mušamųjų instrumentų ansamblis apdovanotas specialiu prizu, bei buvo pakviestas pradėti oficialų konkurso-festivalio laureatų apdovanojimo vakarą.

© 2023 mir.lt