slider1
slider3
slider2

XXVI tarptautinis akordeono festivalis seminaras- praktikumas

2020 m. rugpjūčio 7-12 d. Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje ir kitose Palangos miesto koncertinėse erdvėse vyko XXVI tarptautinis akordeono festivalis seminaras- praktikumas, kurio metu Šiaulių miesto jaunieji akordeonistai dalyvavo koncertinėje programoje.

Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą atstovavo akordeono skyriaus mokiniai: Karolis Rauba ir Augustas Rimgaila. Mokytoja ekspertė Vitalija Ponelienė pasidžiaugė sėkmingu savo ugdytinių pasirodymu koncertinėje programoje, kuri buvo atlikta žodžio ir muzikos sintezės principu. Po koncerto klausytojų ir kolegų pasakyti gražūs žodžiai bei didelis susidomėjimas atliekama muzika – tai geriausias įvertinimas už komandinį darbą, kurį mokiniai dirbo noriai, entuziaztingai, neskaičiuodami vasaros atostogų valandų. Mokytoja Vitalija Ponelienė dėkinga Karolio ir Augusto tėveliams už pagalbą dalyvaujant šio festivalio išvykoje.

© 2020 mir.lt