slider1
slider3
slider2

Ansamblis į Šiaulius grįžo su pirmos vietos apdovanojimu

2022 m. rugsėjo 18 d., Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje įvyko baigiamasis Šeštojo respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė 2022“ koncertas.

Koncerte skambėjo įvairios sudėties ansamblių, įvairaus amžiaus jų narių atliekama skirtingų krypčių muzika. Savo pasirodymais žiūrovus džiugino muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos – Kėdainių, Viduklės, Kauno, Šiaulių, Biržų, Vilniaus.

Festivalis-konkursas „Gaidų pynė“, kurio metu scenoje kartu muzikuoja vaikai, tėvai, seneliai, kiti šeimos, giminės nariai, skirtas stiprinti šeimos reikšmės suvokimą, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, atgaivinti Lietuvoje namų muzikavimo tradiciją ir paskatinti šeimos narius muzikuoti drauge.

Mūsų mokyklą festivalyje-konkurse atstovavo ir akademinės muzikos mėgėjų pogrupio kategorijoje pirmąją vietą laimėjo Baužų šeimos ansamblis. Ansamblio nariai: Andrėja Baužaitė (kanklės), Karolis Bauža (birbynė), Pijus Bauža (saksofonas), jų mama Eva Baužienė (kanklės) ir ansamblio bičiulė Adrija Lideikytė (kanklės) –  konkurso nuostatai leidžia ansambliui pasikviesti dalyvauti vieną draugą ar draugę, ne šeimos narį.

Ansamblio iniciatorė ir vadovė mokytoja Kristina Kuprytė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą