slider1
slider3
slider2

Atviros meistriškumo pamokos Klaipėdos universitete

2019 m. lapkričio 18-21 dienomis vyko XIX-asis Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Tęstinių studijų centro projekto „Pianistų rengimo tarptautiniams konkursams papildomas aspektas: atviros meistriškumo paskaitos ir pamokos“ XIX-asis seminaras – atviros meistriškumo paskaitos, pamokos ir koncertai ,,VIVAT MAESTRO!“, ,,VIVAT MUSICA!“.

Atviras meistriškumo pamokas vedė profesoriai: V. B. Nosina (Maskva, Rusija), T. Poddubnaja (Niujorkas, JAV), D. Tikvica (Zagrebas, Kroatija), V. Slobodian (Kaliningradas, Rusija). V. Slobodiano atvirose meistriškumo pamokose dalyvavo mūsų mokyklos mokinės Viltė Rutkauskaitė ir Lėja Krikščiūnė (mokytoja Neringa Krikščiūnė).

Pamokas vainikavo profesorių koncertas  „VIVAT MAESTRO!“, kuris vyko Klaipėdos P. Domšaičio galerijoje.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą