slider1
slider3
slider2

Augusto Rimgailos sėkmė nuotoliniame konkurse

Akordeonistas Augustas Rimgaila 2022m. rugpjūčio 22-27 dienomis dalyvavo XII World Championship of Folklore ,,World folk 2022“ – Online Bulgaria, St.Vilas and Pomorie.

Augustas ir jo mokytoja Vitalija Ponelienė konkurse dalyvavo European association of folklore festival kvietimu be stojamojo dalyvio mokesčio. Tai padėka už savo šalies (Lietuva) folklorinės muzikos pristatymą ir puoselėjimą.

Konkurse pasirodė 43 solistai ir grupės atlikėjų iš Bulgarijos, Bolivijos, Baltarusijos, Vokietijos, Irano, Indonezijos, Kinijos, Lietuvos, Malaizijos, Rusijos, Tailando, Ukrainos, Vengrijos, Filipinų ir Kroatijos.

Dalyvauti tokio lygio konkurse vertinga patirtis, nes yra galimybė ne tik išgirsti šių šalių atliekamą muziką, susipažinti su jų kultūra bei tradicijomis, bet ir pristatyti savo šalies muziką bei atlikimo meną.

Augustas atliko kūrinius, parašytus mokytojos Vitalijos Ponelienės pagal lietuvių liaudies tautosaką. Esame dėkingi virtualiems klausytojams už palaikymą balsuojant ir kompetentingai tarptautiniai komisijai už puikius įvertinimus.

Sveikiname Augustą Rimgailą tapus 1 vietos laureatu – Gold diplomas, gavus Nominaciją ,,Atradimai“ ir kvietimą dalyvauti kitais metais vyksiančiame konkurse. Mokytoja Vitalija Ponelienė įvertinta Diplomu-padėka ,,Už esminį indėlį išsaugant ir plėtojant pasaulio tradicinį folkloro meną“.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą