slider1
slider3
slider2

Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkursas

2023 m. gruodžio 3 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos solistės Eleonora Gedminaitė (2 klasė), Kamilė Kumpytė (4 klasė) ir Gabija Kumpytė (5 klasė) dalyvavo Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkurse Kuršėnuose, kurį organizavo Šiaulių menų mokyklos muzikos studija EnDenDu.

Konkurse dalyvavo 41 dalyvis, juos vertino komisija: Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos muzikos mokytoja ekspertė Beata Smiltinikienė, Šiaulių valstybinio choro „Polifonija“ dainininkė Gabija Abromavičienė ir populiariosios muzikos atlikėjas Evaldas Vaikasas.

Eleonora vaikų iki 7 metų amžiaus kategorijoje laimėjo 1 vietą. Kamilė 8-10 metų amžiaus kategorijoje laimėjo antrąją vietą, o Gabija 11-13 metų amžiaus kategorijoje užėmė trečiąją vietą. Mergaites konkursui paruošė mokytoja Eglė Žalalienė. Sveikiname ir džiaugiamės kartu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą